| ynaioana a întrebat:

De ce broasca mea testoasa doarme toata ziua si nu mananca? Este mica si mi-am luat-o vara trecuta.A fost in hibernare si acum nu stiu ce sa fac fiindca nu se mai trezeste.Adica o mai trezesc eu si sta 2-3 minute apoi se culca la loc.Fratele meu mai mic a mai umblat cu ea si mi-e frica sa nu ii fi facut ceva. Va rog ajutati-ma, nu vreau sa moara.Cine stie l-as ruga din suflet sa imi spuna.e singurul animal pe care il am si nu vreau sa il pierd

2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Aaaw sad du-o la un veterinar...

| ynaioana explică (pentru Sἶrenἶa):

Am sa o duc si sper sa se faca bine.mai ales ca pana acum a fost foarte vioaie