| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot comanda plastelina fimo, cât de repede vine, cum pot platy si cât? Funda happy

2 răspunsuri:
| Alunuca a răspuns:

Margelutze.ro
Vine in 2-3 zile lucratoare prin Posta Romana(mergi la posta dupa ele) sau in maxim 48h prin curier(te suna curierul si ti le aduce acasa). Poti plati in sistem ramburs, adica atunci cand ridici coletul sau sa livrezi banii intr-un cont, mergand la banca. Vei plati valoarea produselor+transportul(care costa maxim 10 lei prin PR sau peste 15 prin curier). Un pachetel de Fimo costa 6.5 lei.
La culorile solide iti recoman Fimo Classic deoarece se lucreaza mai bine fata de Soft. Daca mai ai vreo intrebare, da-mi un PM.tongue

| AlexaBijuMic a răspuns:

Cel mai bun pret ( din punctul meu de vedere ) il gasesti la www.margelesibijuterii.ro. Sunt foarte seriosi si serviabili. Coletul ajunge foarte repede prin Curier Rapid ( il ai in 2 zile din momentul in care ai dat comanda ) sau putin mai greut prin Posta Romana ( la cum se misca Posta...)