| KimBianca a întrebat:

Buna TPU ^.^ stie cineva unde pot gasi set de plastelina Fimo? Dar set...mai multe culori, ceva ustensile? big grin in brasov >:" sau un link de unde se poate comanda. Dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Http://frogwill.com/......_fimo.html sper ca e buna daca nu anunta-ma

| KimBianca explică (pentru DelphhiN):

Nu e buna sad. caut set straight face. Adica sunt pachetele de cate o culoare la 6 lei. si eu caut cum ar fi un set de 10 culori thinking sau 12. si ceva ustensile pentru modelare.

Răspuns utilizator avertizat
| spartans33 a răspuns:

Bună! Uite ceva ce am găsit pe net http://margele-bijuterii.com/sc115-Plastelina-fimo-clasic.html sper să te ajute! Pa, pa!