| Ruxii1234 a întrebat:

De unde pot cumpara o pisicuta british shorthair tabby la un pret acceptabil? Sa fie cineva de incredere, sa nu am probleme mai tarziu.

2 răspunsuri:
| Antonia797 a răspuns:

Sunt o multime de capcane pe net. Sunt poze editate, iau unii te mint in fata straight face. Sa mentionez ca aceste pisici au nevoiee de multa afectiune. Si eu ma gandeam acum ceva timp sa achizitionez o pisicuta de rasa. Intr-un final am decis sa adopt o pisicuta si un motanel de la o prietena. Nu am regretat aceasta alegere, motanul s.a facut cat un dinozaur laughing. Pisicile care nu sunt de rasa pura sunt mult mai sanatoase, nu au nevoie prea des de veterinar. Daca tu chiar iti doresti aceasta rasa de pisicuta sfatul meu este sa nu cumperi niciodata de pe net!
Sper ca te-am ajutatwinking