| MadduSnk a întrebat:

Deci, mi-am facut un blog. Si as vrea cat ai multe pareri.
http://parereamea-maddu.blogspot.ro/
Deci? Cea mai buna remarca, poate sa fie orice, critica, sfat, apreciere, bla bla, primeste funda.
-Scuzati categoria.-

8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu spui deocamdata nimic nou, sunt zeci de postari pe bloguri cu tematica asta.

| MadduSnk explică (pentru Kaℓi):

Poate :]. am decis pentru inceput sa o iau incet happy.

| KinderBeeeib a răspuns:

E foarte dragut blogul dar faza este ca (scuze cacofonia) ca sa atragi mai multi useri sau ma rog fani iti trebuie niste subiecte deosebite (te gandesti tu ) si niste lucruri editate intr-o grafica "colorata" ca sa atragi lumea, SUBIECTELE PUTIN MAI LUNGI.Si incearca niste mici concursuri ca oamenii sa fie si activi.

Nu stiu ce sa iti mai spun decat bafta cu blogul. Sper ca nu te-ai suparat asupra micilor mele "sugestii". Funda te rog?

| MadduSnk explică (pentru KinderBeeeib):

Nu am de ce sa ma supar big grin. Asa cum am spus, pot sa fie si critici, si aprecieri, si sfaturi big grin. Totul este ok.

| Shobo91 a răspuns:

E OK, însă trebuie adăugate postări acolo, și ar fi indicat pentru un trafic decent să fie zilnic un post nou sau cel puțin la 2-3 zile...și încă ceva, o grafică interesantă ajută foarte mult, atrăgând userii! Uite, și eu am un blog destul de nou, poți să-ti faci o idee...
" marius-iuly91.blogspot.ro ".Al meu este despre curiozități, și recunosc că nu e cine știe ce dar voi încerca să-l dezvolt, și în plus pe mine mă omoară Gadget-urile Flash. Baftă!

| MadduSnk explică (pentru Shobo91):

Stiu ca trebuie sa il mai ajustez, dar blogul este facut astazi big grin.

| xsniperx89 a răspuns:

Binisor pentru inceput...Succes! Incearca sa postezi mai des si sa iti colorezi putin blogul. Funda?