| Biuta95 a întrebat:

Este adevarat ca daca am un perus verde, mascul, si un perus galben, femela. nu pot face oua? :o

Răspuns Câştigător
| ligiligi a răspuns:

Buna.Sigur ca nu conteaza.Doar trebuie sa fie parteneri (2 iubitei) ca sa poata face oua.Si trebuie sa fie adulti. Urmareste-i ai mei se tot pupahee hee.

| Biuta95 explică (pentru ligiligi):

Sa ii stapanesti sanatosi happy. Multumesc pentru raspuns happy

10 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Dar tu cum crezi ca au aparut tot felul de culori si modele? Tot ce conteaza e sa se placa.

| Alinna20 a răspuns:

Pot face oua.

| Azµre a răspuns:

Daca tu esti alb si partenera ta este neagra nu faceti copii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da.vor iesi puisori vernil.

| ligiligi a răspuns:

N-ai pentru ce.Sa ii ingrijesti.Succes!

| ligiligi a răspuns:

Si multumesc pentru fundita!

| SilverGirl a răspuns:

Nu are importanta culoarea.Important este sa se iubeasca happy

| Biuta95 explică (pentru SilverGirl):

Mersi frumos de raspuns! happy

| SilverGirl a răspuns (pentru Biuta95):

N-ai pentru ce ^^Sa-ti fie sanatosi si bucurosi peruseii ^^