| mali_8287 a întrebat:

Este adevarat ca Rihanna o sa concerteze in romania anul acesta?

3 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Nu stiu,acestea sunt zvonuri dar este bine ca sa avem mereu o speranta,asa era si acum nu stiu cati ani ca v-or veni Jonas Brothers in tara si nu au venit,la fel si Miley,cu Selena,cu Bieber si muuulti alti, asa ca nu imi pun prea mari sperante, oricum chiar daca vine nu m-as duce la concertul Rihanneiwinking

| Francesca17 a răspuns:

Eu nu ma iau dupa presa! Cand se va auzii la T.v. voi crede, stai linistita nu cred ca va veni! Funda kiss?

| Priss99 a răspuns:

Am auzit si eu si cred ca da iar britney spears va concerta pe 30 septembrie la budapesta. eu merg.