| robert1236 a întrebat:

Eu am o prietena din clasa pe nume Romina imi place mult de ea pentru ca este inteligenta si extra frumoasa si multe altele. Dar nu stiu cum so cuceresc va rog sa-mi dati niste sfaturi bune.

Răspuns Câştigător
| irynutza a răspuns:

Incearca sa-i faci mici surprize.de genu' o flori, bomboane si fi amuzant, oricarei fete ii place un baiat amuzant. SSucess!

3 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

Pai pentru inceput gaseste un subiect de interes comun. Dupa aceea fi amuzant sau daca iti spune vreo problema de-a ei incearca sa o sustii sa-i spui ca ea are dreptate ca totul o sa fie bine, cu timpul poti sa-i faci si complimente. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparai un os sau un ghem, depinde ce animal e.

| KamiiPanda a răspuns:

~ Complimenteaz-o! Fetelor le plac complimentele!
~ Fa-i surprize! (De exemplu flori, bomboane, ceva de genu...)
~ Daca are vreo problema trebuie sa o sustii! O fata are nevoie de comfort si de persoane care sa ii fie alaturi la rau!
~ Sa faci glume! (Nu glume proaste!) Fetelor le plac baietii haiosi (:
~ Invit-o in oras / la cinema / in parc... Undeva unde puteti fi singuri (ma refer, sa nu fie prietenii tai sau prietelene ei) asa poate va veti simti mai bine amandoi.
~ Sa nu te dai la alte fete, mai ales nu in fata ei, nici in gluma pentru ca va pierde interesul in tine!
~ Intr-un final, cand sunteti destul de apropriati si simti ca si ea are sentimente pentru tine urmeaza pasul suprem! Spune-i cat de mult tii la ea, si ca ai vrea din tot sufletul sa fii cu ea!
---> Nu ii spune asta prin sms sau e-mail sau pe mess! Spune-i asta fata in fata! Fetelor le place asta, altfel ea va crede ca tu glumesti. si nu cred ca vrei asta?
Oricum, bafta! (: