| gelutzu78 a întrebat:

Filme pelicula 16 cinematografica stie cineva vreun site unde as putea gasi la okazii m-am uitat de ja orice informatie voi fi recunoscator

8 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Ce vrei sa spui ca nu intelege nimeni din intrebarea ta?
Nu cred ca vei avea vreun raspuns daca nu reformulezi iar, dar fi mai explicit.

| gelutzu78 explică (pentru stanly7):

Omule eu caut filme vechi pe 16 mm care erau inainte la caminul cultural daca ai peste 30 de ani inseamna ca ai apucat sau macar daca ai vazut este un film cu mai multe fotograme asemanator cu cel de 35 mm de la cinema numai ca e mai ingust

| gelutzu78 explică (pentru stanly7):

Stiam pagina oricum multumesc iti dai seama cam rascolit aproape tot internetul

| stanly7 a răspuns:

Presupun ca ebay iese din ecuatie:
http://www.ebay.com/......tock/63821

| gelutzu78 explică:

Bobina aia de pe ebay Romania a fost a mea am vandut-o pe okazii dar eu caut film artistic oricum multumesc pentru efort