| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Imi spuneti si mie va rog frumos cabinete veterinare in Iasi... in Nicolina daca stiti VA ROG. Inca o intrebare asi mai avea : Stiti magazine ZOOPLUS in Iasi? Am vazut un loc de joaca dragut pentru pisica mea si as vrea sa il cumpar. Daca comand online platesc taxele de livrare si cele de transport. si cum banutii acceia pot achizitiona altceva.
VA MULTUMESC!

1 răspuns:
| Puckey a răspuns:

1.Cabinet si farmacie veterinara Nicolina:Soseaua Nicolina, Iasi.
2.LuckyVet:Arhitect Ioan Berindei, Nr.36, Iasi/0723 166 971/Luni, Marti, Joi, Vineri>10:00-20:00/Miercuri>16:00-20:00/Sambata>10:00-18:00.
3.Scrie ZooPlus si intra pe site-ul lor si lamurestete(poti comanda so online)...vezi pe net daca au magazine in Iasi...scrie pe Google Maps 'ZooPlus Iasi' Sper ca te-am ajutat!