| Robert_George_2001 a întrebat:

Hamster sau canar? De ce? Care ar fi mai greu de ingrijit? FUNDA!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Canarul este usor de ingrijit si intretinut.
Hamsterul in primul rand pute, apoi, trebuei curatat non stop cutia, paiele si ingrijit.

| Doina_Muntean_1971 a răspuns:

Canar.
el nu miroase, mananca putin, sfaturi: apa trebuie schimbata in fiecare dimineata, trebuie sa amesteci mancarea cu degetu cand is coji deasupra si altele.

| dDarrY a răspuns:

Canar

| STEFBOSSTEGA a răspuns:

Canarul e mai greu de ingrijit.
Hamsterul e mai micuț și nu necesita prea multă mâncare fata de canar. Sunt si drăguți hamsterii.
Funda?

| EmaLove12 a răspuns:

Eu zic ca canar, din propria mea experienta.Am avut hamster si nu se oprea din alergat la roata aia, Adica avea prea multa energie si enervant uneori...Nu stiu eu iti recomamd canarul.