| AvalohAlyn a întrebat:

Hamster sau papagal? Ce sa aleg? Eu mai am 2 papagali perusi fete insa voiam unul baiat.Dar totusi..hamster sau papagal? Ce e mai frumos?puppy dog eyes
Spuneti si de ce

10 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Hamsterii sunt draguti, mai pufosi, dar la fel ca papagalii sunt interesanti, amuzanti si interesant de privit.

| afrodita3333 a răspuns:

Papagal.Hamsterii sunt draguri dar nu fac prea multe.Papagalii macar mai canta, le poti da drumu prin casa

| zurick a răspuns:

Salut! Cred ca un papagal, nu imi plac hamsterii.Pa,pa!

| AtateaConditii a răspuns:

Eu as zice hamster, ii poti mangaia sa te joci cu ei, insa papagalii sunt foarte speriosi si nu poti decat sa ii tii pe deget.

| IncorrectUsername a răspuns:

Daca ai 2 papagali(nu conteaza daca e fata sau baiat)de ce vrei sa-ti mai iei inca unul? Eu ti-as recomanda hamster.

| MihneaIsBack a răspuns:

Iepuraș după părerea mea.
Dar dacă ar fi să aleg dintre cei doi, aș alege hamsterul. Mai ales că ai deja doi papagali.

| AnnaMaria27 a răspuns:

Papagalii!

| iiPuffy a răspuns:

Hamsteri

| dianadiana222 a răspuns:

Hamster pentru ca poti sa te joci cu el mai multe chestii.

| xrl11 a răspuns:

HE hEbig grin Iati un hamster.E dragut rau:*Eu am doi papagali...Numi plac asa mult.