| VlaxDDDDDD a întrebat:

Hamster vs Porcusor de >guineea--convingeti-ma care e mai bun si daca puteti dati-mi si linkuri cu poze.Castigatorul ia funda!

2 răspunsuri:
| roxystomp a răspuns:

PORCUSOR D GUINEEA! Sunt mai mari mai curati mai destepti+ ca au mutite haioase.Si nu miros asa urat ca si hamsterii. www.gemon.ro ai tot ce-ti trebuie pe site ca sa ingrijesti un porcusor de guineea.A da. Daca vrei rasa cu par lung i-ati de la crescatoaria inca(cam singura de incredere din Buc)

| danutz24 a răspuns:

Http://www.gemon.ro/ingrijirea.htm, sunt mai tari, mai mari, porcusori de guineea, poti sa ii scoti afara si alte multe facilitati pe care hamsterul nu le poate face.Recomand porcusorul, sincer, eu am si e usor de ingrijit si nu trebuie doar mancare speciala, poti sa ii dai si ce mananci tu, nu e costisitor de loc deci recomand calduros porcusorul.