| dadjasida a întrebat:

Hei, am o problema cu cainele meu. Lam luat acum o saptamana si tot se scarpina la ureche.Cand m-am uitat, el nu are gaura in ureche este astupat. Am chemat un medic veterinar si a spus ca asa este din nastere. Credeti ca exsista vreo solutie? ex : operatie?

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Studiez medicina veterinara:
Pai noi de unde sa stim?
Mai ales cei care nici macar nu sunt studenti la medicina veterinara, mai poti incerca alt veterinar fara sa-i spui ca deja ai apelat la unul si a spus ca e din nastere sa vezi ce zice si acel veterinar..Il intrebi pe el daca se poate face ceva, tratament, operatie..Nu pe noi.

| SanziiAndry a răspuns:

Buna! Daca vrei [si daca ai facebook] ai putea sa participi la concursul de pe pagina aceasta:
http://www.facebook.com/pages/Caty-Andra-The-Dogs/294579450603266?ref=hl
Mai multe detalii vezi acolo [postarea din top].
Imi cer scuze daca ti-am furat din timp!

| JulyStorm a răspuns:

Toti puii e catel se nasc cu urechile lipite, si incep sa se dezlipeasca dupa cateva saptamani. Ce varsta are piticul tau?

| floricicacica a răspuns:

Cred ca ar trebui sa intrebi un specialist pentru operatie. Posibil va zice ca trebuie.