| Lupei_Deny_1991 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un vlog. Imi dati niste sfaturi? Cele mai bune sfaturi primesc funda

Răspuns Câştigător
| LiviaAndreea19 a răspuns:

Sa ai o camera decenta si un microfon cat de cat ok. Cel mai mult conteaza umorul dar si seriozitatea. combinate, o sa ai succes garantat. Sa mi dai si mie link de la primul video. Succes. Pup

6 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Ce zici de primul episod adevar si provocare. Sau poti sa faci faze amuzante

| iAMVi a răspuns:

Mult umor si informatii utile, ceva gen, "Știai ca?"

| GeorgianaMdg a răspuns:

Sa ai camera si video-editorul bun. Sa stii sa editezi cat de cat bine. Sa ai claritatea si sonorul bun. Sa nu te balbai sau sa te emotionezi.

| DEni_Denisa_1999 a răspuns:

Hei ai putea face, un vlog despre anumite lucruri care ne intereseaza, sau cu Adevar si provocare, Ce ai face daca?, sau cu diferite lectii de viata.

| Lucretia_Vlad_1974 a răspuns:

Pune idei atractive cu multe poze si experiente proprii. Spumele prietenilor, distribuie ideile pe facebook astfel prietenii le distribuie mai departe si vei avea un blog popular si foarte vizitat.

| Boyssssssss a răspuns:

Si eu fac vlog-uri deci poti incepe cu,, obsesia'' copiilor fata de calculator si personajele din desene
Funda? big grin