| muhammad a întrebat:

Eu si familia ne-am gandit sa ne luam un animal ce ati vrea pisica sau caine?

Răspuns Câştigător
| AndyAndii a răspuns:

Dragutule asta nu este decizia noastra si a tahhappy dar daca ar fi dupa mine eu mia-as lua un caine dar asta nu e decizia mea asa ca ia-ti ce ti place dar eu ti as dpropune sa ti iei un caine pentru ca te va urma peste tot si sti vorba aceea,, cainele este cel mai bun prieten al omului,,winking deci. sper ca te-am ajutat happy bafta:*

10 răspunsuri:
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Eu as zice catelus, dar nu e decizia noastra ci a tawinking
alege ce-ti spune inima love struck

| คlєxヅ a răspuns:

Poti sa iti iei un catel, daca nu stii ce rasa mi se pare ca Chou-Chou sau un bulldog francez ar merge bine ca un catel pentru o familie.

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Pentru ati lua un animal trebuie sa stii mai intai cat timp ai pentru el.
Pentru ati lua un catel trebuie sa nu stai la bloc, deoarece cateii sunt chinuiti intr-un spatiu mic, iar pisica sta mereu in casa.Catelul trebuie sa iasa afara de 2 ori pe zi, iar pisica nu.

Pana la urma nu noi trebuie sa alegem este alegerea ta pentru animalul pe care il vei lua.

| DoamnaGărgă a răspuns:

Caine

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Mi-e imi plac caini... ai grija sa nu iti iei SCHONKS

| 96SeB96 a răspuns:

Daca ar fi decizia mea mi-as lua un caine. happywinking

| vrabiuta a răspuns:

daca vrei ti-as putea da o pisica de doar o luna e draguta activa eu nu am cum sa o tin si risca sa ajunga in strada din cauza mamei

| Giuvaer a răspuns:

Dihor!

| biencutza_5297 a răspuns:

Desi pisi este animalul meu favorit, in cazul unui animal de companie te-as sfatui sa-ti iei un caine! Totusi asta depinde de tine! Orice ai alege nu ai nimic de pierdut, fii sigura! Dar poate ca depinde si de parintii tai, sfatuiestete cu ei! FUNDA?

| AureliaT a răspuns:

Catel :X:X:X