| anyka123 a întrebat:

am o prietena care ar vrea sa-si ia un animal dar nu stie daca un caine, o pisica sau un hamster
voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Poate sa isi ia un caine daca are mult timp liber sa mearga cu el la plimbare.
Pisica daaaa pentru ca este singuratica si se ataseaza usor de stapan.
Hamster poate dar este mic si daca o sa vrea sa se joace cu el o sa fuga si o sa se ascunda sub mobila.
Ar putea sa isi ia o chinchilla sunt tare frumoase iubitoare si pufoase, obosesti numai uitandu-te la ele, cand nu esti acasa dorm deci nu ai niciun stres cu una nu face multa mizerie ii cureti cusca 2 ori pe saptamana nu miroase, nu o sa stai cu gandul ca atunci cand nu esti acasa ca distruge mobila.Am si eu una si stiu ce zic. Bafta sa isi aleaga ce ii place! happy

| Danutul22 a răspuns (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Poti sa imi dai niste sfaturi despre ingrijirea chinchilla in un mesaj?(detaliat daca se poate)

| ChrisstinaXdddddddd a răspuns (pentru Danutul22):

Eu? Da dar trebuie sa fac 100 de raspunsuri ca sa pot trimite mesaje. Mai bine baga in lista ta id : Antonia_mah, este id unei prietene care nu il mai foloseste.

| Danutul22 a răspuns (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Sper ca era de mess happy Acolo am dat add

| ChrisstinaXdddddddd a răspuns (pentru Danutul22):

Da era.

10 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Caine

| Victor7boy a răspuns:

Un caine de rasa Golden Retriever.Sa iti explic de ce:este un caine inteligent, dragut, de paza, prietenos. Sper ca prietena ta locuieste la curte, fiindca daca sta la casa ii va mirosi foarte "frumos" casa. Pisica sa nu isi ia fiindca este prefacuta, iar hamsterii ai foarte mult de lucru la ei.
Sper ca te-am ajutat.

| robe_5426 a răspuns:

Mpaii haide sa iti dau mai multe ideibig grintongueoate sa.si i.a un porcusor de guineea...e usor de intretinut sau cum ai zis tu un caine ...i.as sugera sa ia caine de rasa bishon maltez este un caine micut care nu mai creste si cred ca o sa.i placa mult! Sper ca ti.am fost de folos!:*

| miss0riginality a răspuns:

Eu ma gandeam la un papagal.mie imi plac foarte mult si sunt jucausi mai si canta happy

| destiny90 a răspuns:

Se zice ca cel mai bun prieten al omului este cainele, garantez ca e adevarat!

| AmySiAtat a răspuns:

Eu vand un papagal, daca prietena ta e interesata adresa mea : bascuta99@yahoo.comwinking