| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, i s-a intamplat ceva nimfei mele, ieri era in regula dar azi are ochiul umflat nu mai poate sa vada cu el si nu stiu ce sa fac, va rog sa imi da.ti cateva sfaturi si poate sa imi spuneti motivul de ce are ochiul asa ( are multe jucarii si nu stiu daca s-a lovit in ele) va rog sa raspunde-ti rapid. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Robert_George_2001 a răspuns:

Du-te la un veterinar.Veterinarul îți va spune cauza și cum o poți trata pe nimfă. Fundă?