| Laura15092002 a întrebat:

Hei TPU
Vreau sa va pun o intrebare referitor la ce rasa de caine sa-mi cumpar.
In primul rand vreau sa fie afectuosi cu stapanii, sa fie buni de paza, dar vreau sa fie si foarte adorabili. Nu stiu daca va ajuta la un raspuns, dar rasele de caini care imi plac cel mai mult momentan sunt husky, lup si labrador.
Mulțumesc! Fau FUNDA. happy

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Pe acest site http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/selector poti sa iti cauti "rasa ideala" in functie de marime, greutate, energie, afectiune, etc.