| andra4u a întrebat:

Hei vreua sa imi cumpar u n catel si nu stiu de care yorkshire terrier sau bichon voi ce ziceti?
http://www.imperecheri.ro/......jpg-bichon
http://www.petsaleinc.com/......-yorkshire terrier

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer mie nu imi plac cainii albi, adica toata lumea ii are. eu in locul tau mi-as lua yorkshire terrier. asta e parerea mea.sincer imi plac mai mult.
Bafta si anuntane de care tiai luat!
Ciao :*

10 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Eu am bichon maltez fetita si sunt f multumita de ea. Yorky sunt draguti doar cand sunt mici, dupa un an sau doi devin uratei. Mie asa mi se pare. Dar ce-mi place mie nu trebuie neaparat sa-ti placa si tie. Tu alegi ca va fi al tau si tu il cresti, nu eu sau ceilalti care isi dau cu parerea.

| Barbie331 a răspuns:

Pai mie imi plac la nebunie yorkshire terrier toy, deci dinacela sa iti iei! Te rog mult de tot daca iti iei sa imi spui si mie de unde, te rog, dar pana in 30, hai 40 de euro, cel mult 50! Te rog mult de tot, sa fie pui, de mic il vreau, sa stii, acceseaza-mi daca vrei profilul si daca imi poti transmite cumva de unde ti-ai luat!

| ChocolateDroid a răspuns:

Eu imi doresc un yorkshire love struck Sunt minunati. Sa stii ca cei care spun ca se va face urat MINT! Cunosc o doamna care are un yorkshire care are 2 ani si e foarte dragut si adorabil :X:X eu te sfatuiesc sa iti iei Yorkie.

P. S.: Bichonii sunt de asemenea o rasa superba! Am un bichon de 1 an jum. si este foartee jucaus si frumos love struckx

| Andre a răspuns:

Pai... yorkshire terier cand se face mare se face uratttttttt chiar la 1 an se face urat si in fine bichoni sunt mai frumosii ia-ti bichon

| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! Eu zic sa-ti iei un bichon maltease. Mie cel putin rasa asta imi place.Si yorkshire terrier e dragut dar mie imi placi mai mult bichon maltease.Succes in alegerea catelului.Bafta!:*

| ChristinaO a răspuns:

Mie-mi place yorkie mai mult. dar e alegerea ta. tie trebuie sa-ti placa. mie bichonii nu imi plac cand sunt mari, au prea mult par si arata ca niste ghemotoace de blana, ceea ce nu ma prea incanta...

| andra4u explică:

Dragilor mi-am luat yorkshire terrier sh st incantata! e foarte jucaus si dragalas! va multumesc tuturor pentru sfaturi!

| micki_6523 a răspuns:

Bichon`love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rotweiler cel mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intereseaza am eu de vanzare Yorkie sunt super dragalasi iti pot trimite poze cu ei daca vrei. e-mail maiannasuceava@yahoo.com si nu creste cat un bichon ramane mai micut. Astept sa ma contactezi