| Miselle a întrebat:

Hei,as vrea sa-mi cumpar un catel yorkshire terrier sau bichon cu pretul de 300-350 lei. Stiti pe cineva care vinde sau un site bun?

4 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Eu nu o sa iti recomand site-uri, pentru ca acolo sunt metisi si bolnavi. Dar iti recomand o canisa foarte buna. - Hello Yorkies (0723290143)
Bichon de care vrei? Trebuie sa te decizi, daca vrei yorkies, sau bichon (maltese, frise etc.).

| Miselle explică (pentru DenissaRoxana):

Pai si cat costa unul?(yorkshire terrier)

| DenissaRoxana a răspuns (pentru Miselle):

Poti sa suni si sa intrebi!

| Kitty234 a răspuns:

Aceste rase de caini sunt mult mai scumpi. Nu cred ca o sa gasesti la asemenea pret. Oricum bafta!