| FallingDown a întrebat:

Heii,este o poza semnata si nu o gasesc altfel, si as vrea sa o am ca originala. Exista vreun program sau ceva prin care pot sterge... amprenta? fundita :*:*

2 răspunsuri:
| vanessa12345 a răspuns:

Http://pixlr.com/express/
Incarca poza pe Browse apoi iti apare poza si in jos niste pictograme.Mergi pe prima unde scrie Ajustment si pictograma care e a opta pe primul rand (Doodle) te ajuta sa stergi amprenta colorandüo cu culoarea fundalului. Daca nu merge o poti edita cu celalalte functii.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat