| Incarcare a întrebat:

Heii TPU. La bloc e o catelusa de statura mica, seamana cu o vulpita. Nu e pui pentru ca a avut 2 serii de pui. Imi poate spune si mie cineva ce rasa este? Puii nu seamana cu ea. Sunt grasuti si pufosi, catelusa are bptul lung si urechile ca al unei vulpi. Puii sai insa au botul mai mic, mai turcit si urechile lasate in jos. Mentionez ca, catelusa are suflet bun. Are grija si de un pui de pisica, poate ajuta cu ceva :3

Răspuns Câştigător
| CamiiBăă a răspuns:

Poate fi Pomeranian thinking

| Incarcare explică (pentru CamiiBăă):

Nu e Pomeranian. straight face Nu e asa pufoasa

5 răspunsuri:
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

:03 mi s-a facut mila de eacryingcrying

| CamiiBăă a răspuns:

Am zis ca ''s-ar putea''.Nusj...intra si tu pe un site cu rase de caini... Uita-te la toate rasele si vezi daca una din rase e asemanatoare cu cateaua ta.

| omy_9418 a răspuns:

Odododod ce catea buna, saracuta happy, s-ar putea sa nu fie de rasa, si apropo CrinaHer ciobanestii sunt de talie mare, iar aceasta catea este de talie mica, posibil sa fie o corcitua adica in mod sigur, ori cu un bishon ori cu alt caine a fost facuta

| CrinaHer a răspuns:

Bai eu sigur cred ca este ciobanesc, dupa bot, ca astia au botul mai turcit, si sunt ca niste vulpii. FUNDA!