| LittleKoalaBear a întrebat:

Heii TPU, recent am achizitionat un catelus de rasa yorkshire terrier si as avea nevoie de cateva informatii la intrebarile: de la cate luni pot sa-i fac prima baita(are aproape 2 luni)?, pot sa il scot afara la plimbare sau mai trebuie sa astept sa termine cu vaccinurile( are 6 saptamani mai exact)?, de la cate luni/ani pot sa incep sa-i dau mancare pentru oameni(carnita, ceva supe/ciorbe...)? Multumesc, astept raspunsuri. Cei care ma ajuta primesc fundita big grin

2 răspunsuri:
| George8916 a răspuns:

Eu nu am catel, dar cel mai bine e sa intrebi la veterinar.

| dony89 a răspuns:

Vorbeste cu un dresor, iti poate da sfaturi gratuit, poti sa il contactezi de aici: www.cartedresajcanin.ro