| ToataLumea a întrebat:

Hellohappy! caut si eu un catel de vanzarebatting eyelashes bichon sau alta rasathinking din bucurestihappy.

ofer 1milbig grin. Merci:*.

4 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca vrei de rasa o sa fie mult mai scump de un mil, eu pe bichon`ul meu am dat 5 mil jum happyhappyhappyhappy de ce nu iti cauti unu la petshop? in Bucuresti gasesti happy succeshappy

| ToataLumea explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Si ai idee cam cat este in petshop? merci:*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru ToataLumea):

Pai thinking nu stiu sigur presupun ca 2 3 mil tot este unu happy succes:*

| Bichonhavanez a răspuns:

Am un bichon havanez pui, alb cu cateva pete maro. 400 ron te intereseaza?