| Lαααα a întrebat:

Hello~! O sa cumpar un catelush micc...(Labrador) si nu stiu ce nume sa-i dau? Dau funda pentru cele mai fhaine si multe~!

Răspuns Câştigător
| Bubu a răspuns:

Pufosu, bety, richy, botosel, azorellaughing, pufy, aly, dachy, pichy, ralf, dodo, duffy, daizy, blechy, bobitzalaughing, bubulaughing, motzu, mocanel, oz, pufulet, oaki, nero, sufletelsmug, toto, totolina, zuzu, ciupy,

11 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Ciups :X

| adriangabor92 a răspuns:

Bobi, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacon, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beau, Beauregard, Becker, Bedouin, Beefcake, Beelzebub, Beethovn, Beetlejuice, Beggar, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley Bert, Bertie, Bianco, Bigfoot, Biker, Biko, Bilbo, Bill, Billy, Bing, Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

| marett16 a răspuns:

Jumby, Jessy, Marley:X, Rickie, Rox, Happy, Puppy, Dog, Barth, Baloo, Bobby, Jimmy, Johnny, Love, Trixy, Debi, Lola, Rockie, Funny, Rexy.

Fundita? :*

| Lαααα explică:

Am avut o mata pe nume BuBu
laughinglaughinglaughing Si a plkt deacas.laughing

| botafogo a răspuns:

Labrador, marfen, Rex, Hunter, Vartur, Crato, Destrati, Solandu, rexy, Lexus, Lacat...

| NoMusicNoLife_2233 a răspuns:

Si eu am un labrador auriu de un anbig grin Il cheama Oliverhee hee

| dany7 a răspuns:

Kid, Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling
Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler,
achboy, Beacon, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beau, Beauregard, Becker, Bedouin, Beefcake, Beelzebub, Beethovn, Beetlejuice, Beggar, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley Bert, Ber

| sorinake a răspuns:

Bursucel big grin

| YoppKidde a răspuns:

Margarina

| Bib a răspuns:

Snopi, Loptido, Tito.

| Bianca_2521 a răspuns:

Bubico, Bubu, Mumushu, Rex, Hunter, Harper, Korin, Nunu, Dudu, Luco, Oxi etc, sper ca iti plac!
Fundita?:X