| Sebi33 a întrebat:

Peste cateva zile o sa-mi cumpar un caine Labrador (baiat) si nu stiu ce nume sa-i pun. Credeti ca ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Radulescu_1983 a răspuns:

Nimic mai simplu. Numele cainelui nu se pune dupa ureche. Uite un super articol aici: https://www.toateanimalele.ro/articole/nume-de-caini/

7 răspunsuri:
| Rocsid a răspuns:

Lord.Mado,Rico,Sayan,Arthur,ako,AresBruce,Bruno,Chester,Cherios,Candino,dingo,Mago,Nero,Oreo,otto,paco,Seven,etc.
Dar o sa iti dai seama cand o sa il vezi ce nume i se potrivestewinking
sa te bucuri de blanos!

| MushroomSheep a răspuns:

Hm.
Aaron,Oliver,Peter,Goldy,Scott,Dot,Shiro,Bounce,Sapin,etcc.

| alina1234555 a răspuns:

Quincy, Pluto, Max, Arthur.

| Camelia93 a răspuns:

Buna! Sunt multe variante. De ex: Max, Bubu, Goldy, Nero, Bobo, Figaro, Dingo, Labus, Botic, Doni, Pufu.

| Ahdfgwefggsfgdd4553 a răspuns:

Pune-i numele Sebi.

| Zaharia_Maia_1996 a răspuns:

Brauni, lucky, pafi, Spike

| Ioana2007 a răspuns:

Numele il poti pune dupa personalitatea catelului. Idei de nume : Felix, Oscar, Rex, Codi, Athos
Funda? Plss