| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Hey buna a aparut prima parte din Craciunul Si Hallowenul Si o puteti vedea aici http://i1137.photobucket.com/albums/n514/Lili921/1craciu nul.jpg a fost greu s-o fac dar a meritat si adoua parte o sa o fac mai lunga.

Răspuns Câştigător
| Kiko a răspuns:

Tu ai facut asta? este foarte tare. cred ca stii bine sa desenezi pe foaie cu creionul...

3 răspunsuri:
| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

Sweetlolipop desenez bine pe dreaku

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti foarte talentata! Succes in continuare! Daca o sa continui asa asta va deveni pentru tine o pasiune si vei deveni mult mai buna, iar pe de - asupra, ai si imaginatie! =d>

| musicismylife_3031 a răspuns:

E misto bravo