| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Ce parere aveti? http://i1137.photobucket.com/......nibuni.png

Este o poza cu TPU si am muncit mult la ea vreau sa-mi spuneti pareri
Si vreau sa-mi raspunda inclusiv cei care sunt in imagine adica:
-Cretaker
-Mhn24
-NoName
-IloveCretaker
-Pissycutzza

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța a răspuns:

Tare, ai talentwinking

| Pisicuța a răspuns:

@XxDudytzzaxX ti-a iesit mai bine pe foaie happy, fara suparare

| Psihiatra a răspuns:

Dura laughing

| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

Am desenat si pe foaie laughing

| anyia a răspuns:

Interesanta imagine...

| Dudă a răspuns:

Oh daa! TPU e de fapt un fel Narnia combinată cu locuri de prin desenele animate. Şi utilizatorii site-ului sunt zâne/zâni.
Totul este un complot al lui Boc şi Băse.

| Tokha a răspuns:

Tare...
P. S.tongueentru toti userii care o deseneaza pe NOname:Nu are parul alb sau gri, doar ca poza ei este alb/negru.

| zZaPpAlLiICcIIcuLiPpiCciI a răspuns:

Sall e buna sa zz asa pozic chiar imi place ai mare talent kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte interesant, dupa parerea mea ai talent.Mai ai de muncit dar mergewinking