| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Dupa o zi obosttoare doar atat am putut sa fac. http://i1137.photobucket.com/......1-vert.jpg

8 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

@Ivana tu, din cate am vazut te tot iei de comic-urile mele si ale pr mele, tu ai incercat macar sa vezi cum e? E greu, cei drept, sa gasesti idei, sa faci personajele cat mai corect, fetele lor, etc...in fine, e mai greu! Si nu inteleg, daca tu te crezi mult mai buna decat noi sa critici de ce nu ai incercat si tu sa faci la fel? Ah, ia zi ai putea? Deci mai bine taci decat sa spui ceva gresit, ea, si eu, ne mai chinuim sa ajungem la ce vedeti deci numai critica oamenii doar pentru ca te crezi tu cine stie cine. Daca ai o problema spune-ne-o in fata decat sa jignesti munca noastra.
Si p. s. ca sa o vedeti salvati-o si mariti-o.
@XxDudytzzaxX ti-a iesit ff bine happy

| Loome a răspuns:

> implicand ca e facut cu creionul de mana
> implicand ca avatarul tau imi este cunoscut
> Implicand ca am citit raspunsul lui Kazimir

E varza. Si mai e facut si cu creionul... Oh, shiit

@Ivana, esti unii din putinii care si-au deschis ochii.

| Wilder a răspuns:

@rockelle75, la cate raspunsuri o sa mai pui fatzuca aia? laughing)))

@XxDudytzzaxX, nu prea se vede ce scrie sad

| rockelle75 a răspuns:

Http://i.imgur.com/yOz9S.png
nu prea se vede =))

| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

Loome de unde ti se pare ca cunosti avaratul? thinking rolling on the floor

| Jadis a răspuns:

Groazniccccc

| Jadis a răspuns:

Da jignesc munca voastra pentru ca e facuta la mantuiala, fara imaginatie, fara creativitate, fara un subiect al povestii, doar facuta cu scopul de a fi popular pe TPU si sa fiti ca si Cretaker. Din cauza ca nu va bagat in comicurile lor va faceti voi comicuri stupide unde va puneti pe voi personaje principale. Exact cum a spus si Loome, draga de ea, alta talentata ca si Cretaker. Gata astia sunt cei 2 care fac comicuri adevarate. Si lume se desi am vazut ca e incepatoare ca si voi toti la comicuri e mult mai creativa si iar fi rusine sa posteze pe site un comic ca al vostru. Lasati-va de meserie oameni buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine te lasi? Oo