| ஐஐ a întrebat:

Hey, buna!

Intr-o seara pisica mea s-a dus afara. Cand m-am dus dupa ea sa o iau inapoi in casa, am auzit-o miorlaind foarte tare sub o masina. Cand am luat-o de acolo si am adus-o acasa nu avea sange. Coloana era rupta si nu mai putea merge. A murit in trei zile sad Intrebarea mea este :
De ce credeti ca s-a lovit incat sa i se tupa coloana si sa numai poata merge?
Credeti ca a fost lovita de masina sau a lovit-o vreun nebun tare?

Răspuns Câştigător
| Iubareatzãã a răspuns:

Poi, eu cred ca a lovit'o cineva si s-a tras ea sub masina crezand ca este mai in siguranta acolo. Dupa montes mea laughing cred ca sangera macar Putin daca o calca masina. Dar nu te Mai gandi! Stiu cum este...dar trebuie sa treci peste! Pupici:*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saracutul pisoias.sad nici nu vreau sa ma gandesc la cum s-a intamplat!

Răspuns utilizator avertizat
| Hevnoraak a răspuns:

Probabil,a căzut de undeva sau a trecut o mașină ce dădea cu spatele peste ea.
Indiferent cum și de ce a murit imi pare rău pentru pierderea ta, ți-o spun ca iubitor de pisici.

| JohnnyWylde a răspuns:

Probabil a lovit-o masina dar ma gandesc ca ar fi murit imediat. Mai bine nu te mai gandesti la chestia asta.

| SlenderWomen a răspuns:

crying nu stiu ce sa cred nici eu dar cred ca a lovit-o unu si o prietena de a mamei a avut o pisica si inca o mai are care a gait-o lovita dar nu stim nici acum de ce era ori lovita de cineva ori calcata de masina ori muscata de un caine deci nici nu se cunostea si a operat-o si ia trecut i-a dat tratament chiar de anul nou

| Miire a răspuns:

Pai daca masina nu era pornita nu avea cum sa se raneasca.Am auzit multe cazuri in care pisicile mor din chestii necunoscute.