| xJoLLyx a întrebat:

Hey kiss! Imi ziceti si mie. nume de catelusi [ mascul ]. ii rasa micahee hee.
Dar sa fie nume mai deosebite. si nu luate de pe net. ca aia pot si eu laughing >:". Mersii >:d

10 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Pufoşenie.laughing

| Alinna20 a răspuns:

Skits (se citeste Schiț); Barni; Ben; Bubico; Pooh... fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rex happy

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Pufi
Pufisor
Timi
Rex
Rori
Minny
Tooth
Spike

| akaleesh20 a răspuns:

Akkye ( se citeste achii)

asa il cheama pe cutzul meu! este si el mic si pufoooosbig grin

| iiGeorgii a răspuns:

Speakie (Spichi), Gu-Fa-La-Gu-Fa-Gu laughing, Bruni, Semelle ( Sîmel), Lolo, Murgi, Bubu, Lix, Boontz (Bunţ), Odi, Pertoi (pertoa), Michelline (Mişelin), Lon, Zdur/Zdury, Montecarlo, Napoleon, Prinţul, Micul Prinţ, Pruşel, Maldo, Leonardo, Şurz, Jentil, Gogo, Fuego laughing, Pufulete, Ham-Ham, Lery sau Lerz, Mirosila, Vuly, Mellz, Mink, Sleş, Boris, Codiţă, Xion, Juju, Nunu, Vivz, Onik, Floy, Alex, Mulett, Jucarie, Cocolino, Kloy, Mark, Timi, Spike, Tom, Jerry laughing

Succes! fundita?

| QuickWitted98 a răspuns:

DIESEL laughing, Speedie laughing, POTAIE laughing

| EllyLizuk a răspuns:

Boby; Cody

| ZayQa a răspuns:

Phoenix; Zuzu(ultimul u cu accent) etc.))

| Miuzik_Aelav_1993 a răspuns:

Piciu...))