| Denis1 a întrebat:

.. ziceti-mi si mie niste nume de de pisica [mascul]

Răspuns Câştigător
| Enriqueta a răspuns:

„Tom", „Sylvester" sau „Garfield" sunt unele dintre cele mai populare nume pentru pisicile de sex masculin. Chiar dacă alegi unul dintre acestea nume sau optezi pentru unul personalizat, alegerea poate fi dificilă. De aceea trebuie să te gândești foarte bine înainte de a-i pune un nume pisicii tale. Daca esti nehotărât, iată câteva sugestii:
„Mițu", „Kyky", „Bello", „Cicobello", „Darling", „Odepy", „Puff", „Uțu", „Dr. Dodo", „Bijou", „Tanu", „Căpșună", „Rifi", „Leul", „Bako", „Bazu", „Carlos", „Dolofanul" * în caz că e dolofan*, „Dudu", „Joke".
Mai găsești tu.
Sper că vei găsi un nume care i se potrivește motanului tău.

4 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Pe motanul meu il chema TOM. happy

| Aylin302 a răspuns:

E un nume foarte original :-) Findus de la desenul Peterson si Findus este extrem de frumos desenul cu un pisoias abandonat pe care il rimeste un batran caruia ia decedat sotia si chiar avea nevoie de cineva langa el si devin foarte buni prieteni :-) am un pisoi pe nume asa eu ador numele asta :-)