| cosmin3confuz a întrebat:

Ce nume pentru catelusi cunoasteti care sa fie mai speciale, mai deosebite? Eu nu prea stiu singuru, din mintea mea e Rockey (pentru un mascul). Ce spuneti? Funda pentru cele mai deosebite nume!

Răspuns Câştigător
| AndrrreaDeea a răspuns:

Lucky happy.

| cosmin3confuz explică (pentru AndrrreaDeea):

Uau heyy asta e bun... dar nu suna putin ciudat cand ti strigi catelul pe numele asta? parca suna putin embrassing zic si eu nu? sad

5 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Desi ai acordat funda tin sa te ajut putin, in urma cu ceva timp si eu am pus o intrebare asemanatoare si am primit un raspuns superbbig grinESHU.E un nume original si ciudat love struck

| hefe a răspuns:

SparKy,BoY,PiKKy,RikkY,bdog,

| andrutza2013 a răspuns:

Rex, beethoven, fluffy spyke, max, toby, zorro...

| Cozma27 a răspuns:

Oscar, ace