| BiancaAlecsandra a întrebat:

Am citit ca in perioada in care pui de papagal isi incep aptitudinile de zbor scad putin in greutate.am o nimfa pe care o cresc la mana si am observat ca a scazut putin in greutate si m-am gandit ca poate din cauza asta caci de cateva zile incepe antrenamentele cu aripile cate 2 minute tot da din aripi, Multumesc anticipat!
FUNDA

1 răspuns:
| saritaaa a răspuns:

Da asa este, scade putin in greutate in perioada asta..nu ai de ce sa te impacientezi, a da si va avea nevoie de o colivie ceva mai maricica