| IoanaToy a întrebat:

Ce parere aveti de canisa Bella din Tulcea? Eu sunt din Bucuresti, dar prefer sa iau de acolo un bichon maltez. Cat de mare este unul la 4 luni si cat cantareste? La ce varsta pot sa-l scot prima data afara? Intrebare pentru cei care au luat caini de acolo: caini sunt frumosi, ingrijiti?

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Nu se cumpara catel de 4 luni, deja are personalitatea formata. Daca era o canisa buna vindea cateii la 2 luni, cum era normal.