| Robert_George_2001 a întrebat:

Îmi puteți spune o felisă in apropierea Brăilei de unde pot achiziționa un pui de pisică British short hair silver tabby? Ca acel puiuț din reclama whiskas.Imi puteți spune mai multe despre acea rasă și niște sfaturi cum s-o îngrijesc? FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De cate ori ti-ai exprimat dorinta ca iti cumperi un animalut, in intrebarile postate aici, cumparai o gradina zoologica. Acum ai ajuns la pisica.
P.S. Ce este felisa aia de care spui? Esti din Braila?

| Robert_George_2001 explică (pentru darrio2007):

Un fel de canisa dar pentru pisici și îi de zice felisă. (Am citit pe un site)