| Ollykaa a întrebat:

Hey TPU!
Imi puteti zice ceva programe de editat poze? in afara de photoscape si photoshop!
Pot fi si online!
VA Roog!

5 răspunsuri:
| KittiBăă a răspuns:

Incearca piZap e cel mai bun!

| alwaysStyles a răspuns:

Poate te ajuta asta www.photomontager.com www.photofunia.com www.photofacefun.com www.photomica.com www.photobox.com www.photovisi.com si mai e si www.smilebox.com dar e sa iti pui pozele intr-un album sau invitatie sper ca te-am ajutat

| scarllet a răspuns:

Photo! Editor
Photo-Brush

| MisaPyon a răspuns:

Gimp.

| Silver14 a răspuns:

Http://www.kaz3.info/10-site-uri-de-modificat-poze-online.html pe acest link gasesti 10 site-uri de modificat poze. sper sa iti fie de folos.