| FloareaLotusuluiAlb a întrebat:

m-am gandit sa imi iau o pisica! ce rasa imi recomandati? o sa o tin decat in casa la litiera pentru ca am un husky deci ce rasa imi recomandati sa o tin decat in casa?

Răspuns Câştigător
| biwltyad a răspuns:

Iti recomand sa adopti o pisica oarecare. Sunt mii in fiecare oras ce nu au un loc cald unde sa doarma, mancare, adapost sau atentie. De cele mai multe ori cele de rasa isi gasesc stapan usor, cele "obisnuite" raman mereu singure. Si eu am avut un husky si am avut si pisici ce au stat doar inauntru, niciuna nu a fost de rasa dar au fost foarte inteligente si toate au folosit litiera fara probleme daca era curata. Poti gasi sa adopti pisici peste tot, poti intra pe grupuri de adoptii in judetul tau pe Facebook, sa cauti pe site-uri de adoptii si gasesti chiar si pe olx.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu trebuie sa fie de rasa ca s-o tii in casa. Ce naiba sunteti asa superficiali?

| McLISTO a răspuns:

Persana

| Cristiggg4 a răspuns:

Iti recomand albastru de rusia

| Thegoldtigergirl a răspuns:

Buna! Eu am 4 pisoi 2 smpli şi 2 MaineCoon. Rasele nu conteaza pisicile sunt destepte si iubitoare. Depinde cum ai vrea tu sa arate! Succes in a gasi o pisica pe placul tau!