| AnonimGirl a întrebat:

I-am dat putin pateu la pisica mea de pe deget. Cat timp lingea pateul, tinea urechile pe spate si inchidea pe jumatate ochii. De ce?

Răspuns Câştigător
| SimonneBX a răspuns:

Buna, nu e nimic in neregula, asa fac pisicile cand le place ceva, spre exemplu pisica mea face la fel atunci cand o mangai happy
Pa, pa

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îi plăcea, de aceea!
Pa, pa.

| whatevernvm a răspuns:

Nu trebuie sa fie un motiv, asa fac si pisicile mele. Este doar un caracter innascut.

| jojo_2491 a răspuns:

Ii este rusine ca nu a muncit pentru mancarea primita.asa imi zicea tata in gluma bineinteles

| CamyAngel a răspuns:

Sa nu te sperii...dar nu este nimic rau asta insemna cai placea...
O zi buna:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti dupa cum spune o poveste babeasca de pe la mine "cand pisica a murit s-a intalnit cu cainele si o inceput pisica sa se vaite ca ea nu a mancat nimica iar cainele furios supune cum nu ai mancat stateai toata ziua tolanita pe prispa casei si nu te uitai nici macar dupa soareci in timp ce eu stateam de veghe si si noapte" si cica de aia se spune ca cainele si pisica sunt dusmani o stiu ca am deviat de la subiect dar mnoh nu m-am putut abtine sa nu zic povestioarea asta
o si cateva sfaturi despre pisici le poti gasi aicea:http://www.animalutze.com/articole/limbaj-pisica.php
http://www.agenda.ro/news/news/726/ce-nu-stiati-despre-pisici.html

| AnNe a răspuns:

T/A este mai jos.

| Ailen a răspuns:

Hey. Probabil asa fac ele cand mananca ceva thinking, sau poate nu i-a placuthee hee

| theboywithdog a răspuns:

Nu cred ca se intampla nimic poate se relaxeaza pur si simplu.

| qwertzzz a răspuns:

De placere. happycred.