| aurora50scumpika a întrebat:

Imi cer scuze ca postez in aceasta categorie,dar caut sa adopt un papagal vorbitor de preferat, jako dar daca aveti si alte specii e in regula, in afara de perusi.
Sau poate stiti site-uri sau oameni care dau spre adopti papagali vorbitori!
Astept raspunsurile voastre!
Multumesc!

5 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Da cumpara frate ce sa adopti, oamenii dau 2 mii si ceva de euro pe ei si ti da tie gratis? Cumpara-ti!

| aurora50scumpika explică (pentru KinderBeeeib):

Nu e 2 mii de euro draga e o mie peste tot, dar eu vreau sa-l adopt, vreo problema?
Stiu pe cineva care a adoptat, a avut mare noroc, de ce sa nu incerc si eu.

| KinderBeeeib a răspuns (pentru aurora50scumpika):

Dar de ce pui intrebarea pe TPU "draga" cine iti da tie papagal asa pe gratis si mai ales pe TPU de caini ceva mai zici ca mai sunt si maidanezi pe care ii gasesti dar tu vrei papagal vorbitor draga...2 mii de euro am bagat si eu un pret calumea pentru cusca cu tot ok. Daca a adoptat aceea persoana faci si tu la fel ca sa te aflii in treaba sau ce, care-i faza?

| aurora50scumpika explică (pentru KinderBeeeib):

Draga mea, imi doresc un papagal nu ca sa ma aflu in treaba, am zis ca incerc sa-l obtin prin adoptie daca nu, am de unde sa-l cumpar cu 700 de euro nu cu 2.000 asa cum ai spus tu.
In plus acest site e pentru ajutor nu pentru a critica intrebarea, am cerut un site sau o persoana care se ocupa cu donatiile.

| Alex_Seceleanu_1994 a răspuns:

Buna. Daca te mai intereseaza si ai avea unde sa tii papagalul, am un Marele Alexandru. Da-mi un semn. Numai bine.