| KinderBeeeib a întrebat:

Buna TPU :*! Vreau si eu sa imi iau un papagal vorbitorhee hee imi puteti da si mie niste rase de papagali vorbitori, in afara de perusi (daca se poate sa scrieti intr-o paranteza si pretul), nu stiu daca femela sau mascul dar nu conteaza inca.
Daca ati putea sa imi spuneti si niste pet shop-uri din Constanta si sa imi dati niste idei de custi ar fi perfect.

DAU FUNDITA!

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Micul Alexander, pretul este cam de 200 euro.

| Bdtd04 a răspuns:

Jako, Amazonieni, Quakeri, si papagalii gri africaniwinking happy cat despre pet-shop-urile din constanta nu iti pot oferi nici o informatie.

| Alecsander98 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei un micul alexandru. Este istet, poate sa vorbeasca. Eu ti-as zice sa-l iei mascul. Ai putea sa-l cumperi de la pet-shop (aprox. 6 milioane) sau sa-l iei de la un crescator care stie exact ce sex are. La un crescator pretul este de 3 milioane (cu atat l-am luat eu pe al meu). Sper ca te-am ajutat.

| QuickAskMe a răspuns:

Dar perusul ce are?happy stii ca si ei pot invata sa "vorbeasca" atata timp cat te ocupi de el! Un papagal vorbitor de care ai vrea tu poate sa ajunga si la 2000euro + happy

| KinderBeeeib explică (pentru QuickAskMe):

Nu conteaza cat costa... daca am zis ca nu vreau perus inseamna ca am si un motiv nu?