| TheDreamerGirl a întrebat:

Imi puteti da idei frumoase si speciale pentru 8 martie? Am cateva idei, dar vreau sa vad ce credeti voi, si, poate, aveti vreo idee mai buna! happy

Răspuns Câştigător
| HerraAbst a răspuns:

Depinde pentru cine ce vrei sa faci special. Eu pentru mine mi-am propus sa-mi fac cadou o excrusie de 2 zile impreuna cu prietena mea in Turcia la Istanbul. Iar pentru mama mea, probabil ii voi comanda un cos cu trandafiri rosii. Acum depinde la ce te referi mai exact, la tine sau la mama ta! Plus ca mai tine si de bugetul fiecaruia tongue

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Himera a răspuns:

Un tort facut de tine

| monstereye a răspuns:

Mergi cu ea la cumparaturi si cumpara-i ceva ce-i place dupa aceea mergi cu ea la o prejitura sau ceva si mai spre seara ajut-o sa fie la moda poarta-te cu ea ca si cum ar fi cea mai buna prietena a ta eu asta fac cu mama mea 8 martie si inainte sa ne culcam bem un pahar de sampanie.

| maniunika a răspuns:

O cina romantica...o sa fie suuuper))
cu multe petale de trandafir, flori.luminari aprinse...si aroma specifica)))

| TheDreamerGirl explică (pentru maniunika):

Am facut asta acum doi ani...cu tata si varmea :d

| TheDreamerGirl explică (pentru TheDreamerGirl):

Pardon, asta a fost de ziua lui mama.:d

| CrisAvon a răspuns:

Pai, eu de exemplu o sa-i cumpar mamei mele un parfum si un portofel + un buchet de flori. Alte idei de cadouri: o geanta, ceva de imbracat (o bluza frumoasa sau o rochie - dar numai daca stii ce marime sa cumperi), produse de ingrijire a corpului si a fetei, farduri - daca foloseste, un set de bijuterii, un parfum bun (dar iar trebuie sa fii sigura ca o sa-i placa), o rama foto in care sa pui o poza doar cu voi doua si o felicitare draguta, sau poti sa cumperi 2 bilete la un spectacol la care sa mergeti doar voi doua...
Totul depinde si de gusturile mamei tale si de bugetul de care dispui. Totusi, cel mai important lucru e sa ii spui ca o iubesti; in final, daca nu ai destui bani poti sa-i cumperi o cutie de bomboane, niste flori si o felicitare, dar sa-i spui cat de mult o iubesti - asta va conta mai mult decat orice cadou pe care ai putea sa i-l cumperi.

| TheDreamerGirl explică:

Idei de 8 martie, pentru mama, sa fie clar :*

| HerraAbst a răspuns:

I-ai un tratament complet la SPA, rasfat-o happy