| ~ вα∂ вσу ~ a întrebat:

Imi puteti da si mie un cont de metin 2 ro plz am nevoie sa ma joc cu prietenii mei. (dati mesaj la privat)
Va rog mult...Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma nu-ti trebuie cont de la altii... E mai distractiv cand ti-l faci u singur, dar daca vrei asa mult mai bine te-ai ocupa tu insuti de el.tongue

| bogy09 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa-ti faci singur un cont de Metin 2 deoarece cand joci de la inceput este mai palpitant.Asa poate sa-ti dea cineva un cont cu level mare si te plictisesti deoarece ii distrugi pe toti.Asa nu are rost frate mai bine joci singur.Pentru ca toti care au jucat au luat-o de la inceput marea majoritate.