| dαɴЗ a întrebat:

Imi spune si mie cineva un joc MMORPG, gen 9Dragons sau Jade Dinasty? dau fundisahappy va pup!

Răspuns Câştigător
| alysefu a răspuns:

Metin2, WoW, ArchLord pentru mai multe www.mmorpg.com sper ca te-am ajutat:P

4 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Metin2 (iti recomand sa joci pe serverul. us sau. uk, pe. ro GM-ilor nu le prea pasa de server)
Perfect world
World of Warcraft
Lineage 2
MU Online
4story
Ether Saga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa te ajut la jocuri am incercat metin2 dar e naspa si te cresti foarte greu am mai incercat world of kunk fu si am avut lv 27 dar e in engleza am mai incercat shaia e naspa si 4 story care e super tare dar a aparut 4 story call to arms si iti spun neaparat sal incerci si sa scrii. ro si sa te pui pe valorian pa si sper sal incerci

Răspuns utilizator avertizat
| IonutzOM a răspuns:

Jade dynasty, World of Kungfu, Cabal :d