| GeorgianaDragus a întrebat:

Care credeti ca este cel mai spectaculor si interesant joc MMORPG gen Metin2, Jade Dinasty, WOW?

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Tera cel mai interesat joc mmorpg, apare pe 3 mai in europa

Eu acum joc Lineage 2 (cam de 3 ani) fac si server si nu ma mai satur nici de jocul asta, intotdeauna a fost interesant happy, bafta

17 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Metin2, îţi ia câţiva ani ca să-l termini şi e foarte interesant.

| GeorgianaDragus explică:

In afara de metin...joc de 2 ani!

| TheQuestion a răspuns:

Incearca Smite!
E cel mai tare!

| Traian a răspuns:

Wow

| Kyrie a răspuns:

Blade & Soul, Tera & Guild Wars 2, de asemenea si Continenth of the Ninth Seals, funda? big grin

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Cel mai spectaculos este metin2 deoarece:este un joc MMORPG te lupti faci duele cresti aduni bani etc.

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

MMORPG dar nu Metin2 e fain. Mie nu-mi place asa mult.Eu joc de vreun an 4Story si e mult mai fain ca metin.
1. Faci mai repede lv(Metin2-10 min lv 3... 4Story-10 min lv 10-11).
2.Caracterele au puteri misto(Preot lv 12 -te poti transforma in cioara... evocator lv 1-poti evoca animale).
3.Caracterele sunt mult mai misto pe 4Story-ai :-preot -evocator -asasin -arcas -razboinic -magician si la inceput le poti schimba stilul si culoarea parului.

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns (pentru ÐαɾκPαιɳteɾ):

Man aici iti dau dreptate 4story este foarte cool! Mie imi place foarte mult am lvl 56 si nu ma mai satur de el este super marfa! Insa metin2.ro este foarte greu...Eu intr-o jumatate de ora am facut lvl 3 este naspa! 4story, Minecraft si Microvolts sunt jocuri pentru copii tari!

| LexyXD a răspuns:

Metin2....crede-ma

| Ad3ian a răspuns:

WoW este cel mai tare MMORPG. Daca compari jocul Metin 2 care are o grafica de toata jena si 600 mega cu un joc ca WoW care are 20 GB. WoW este declarat oficial cel mai bun MMORPG.Ai multe de aflat daca te joci wow plus ca grafica este foarte buna si ai mai multe posibilitati decat in Metin 2 4Story si celelalte MMORPG-uri. Sper ca ti-am fost de folos

| Cheroll a răspuns:

Eu joc Lunaris
E aproape ca Metin2

| pisicutza197 a răspuns (pentru Cheroll):

Serios? E aproape ca metin2? Daca ii spune Lunaris metin2 sau Lunaris-online dupa ptima denumire sti ca e deja metin laughing)

| mariusbijan a răspuns:

Aion free to play e ca 4story doar de la lv 10 poti zbura
Metin2 e penal

| Fyrend a răspuns:

Wow este cel mai bun mmorpg si cel mai jucat la nivel mondial. Insa pentru a juca acest joc ai nevoie de putina minte, si la noi cum majoritatea playerilor sunt copii care nu prea stiu cum sa deosebeasca un joc bun de unul prost aleg prostia asta de metin. Toti marii playeri cum ar fi cei de la Razor sau alti experti in acest domeniu nici nu au luat in calcul metin cand au facut un top al MMORPG-urilor.

| DoooarEuuu a răspuns (pentru Fyrend):

Prea scump sa joci wow. 14 dolari pe luna pentru totdeauna in ***

| Dytzuu a răspuns:

WoW

| Cristian_Roger_Gurban_1985 a răspuns:

Lol metin sucks, Rohan, Guild WArs 2 astea jocurii mmo