| anonim_4396 a întrebat:

In ce sezon se casatoresc Temperance Brennan cu Seeley Booth din Bones? Dau funda la cel mai bun raspuns

P.S. Iubesc serialul deci va rog raspundeti.

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! In sezonul 9 episod 6. Daca vrei sa afli ce se intampla in serial da pe Wikipedia si gasesti, pe scurt, ce se intampla in fiecare episod.
PS1: si mie imi place serialul, dar ai gresit categoria la care ai postat intrebarea.
PS2:ce pacat ca numai AXN da acest serial si sunt de abia la sezonul 2.De asemenea nu am timp sa il va pe net.