| ElGreco a întrebat:

În jur de câte milioane costă un câine Beagle?

6 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Un caine de rasa Beagle costa de la 12 mil in sus, poate ajunge si la 15 mil(la pet shop)la crescator costa de la 5 mil in sus,poti negocia,depinde de varsta, sex, etc.succes!

| ElGreco explică (pentru MioaraParalescu):

Nu văd unde scrie preţul pe siteul care l-ai pus tu acolo. De ce ai vrea fundă? raised eyebrows

| Năpârlici a răspuns:

Depinde de unde il iei. La un petshop costa mai mult ca la o crescatorie. Daca il iei de la cineva poti negocia (daca a fatat catelusa) de la 6 la 13 milioane poti ajunge happy Cauta bine si sa imi spui te rog cu cat ai gasit :*

| NoNaamexD a răspuns:

Depinde...Daca e pui probabil pana in 11 milioaane. Daca e adult de la 11 milioane pana chiar la 20. big grin

| BubbleShoot a răspuns:

Pai 12-13 milioane (300 - 300 si cv de euro )... funda? :X