| AllmaGirl a întrebat:

Inafara de Cannon si Nikon ce firme mai fac aparate foto DSLR?

5 răspunsuri:
| DushulRece a răspuns:

Doamne ce intrebare si ce raspunsuri... Cat de greu e sa stii ce firme mai fac aparate foto? Samsung, Sony, Olympus, Pentax.

| AllmaGirl explică (pentru DushulRece):

Nu am intrebat ce firme fac aparate foto, asa stiu si eu multe, am intrebat ce firme fac aparate DSLR, nu toate firmele fac.

| DushulRece a răspuns (pentru AllmaGirl):

Exact, si eu ti-am raspuns ce firme mai fac DSLR, daca raspundeam ce firme mai fac aparate foto compacte, ziceam Benq, HP, etc.

| SmileyFace2 a răspuns:

Sall. eu mai stiu de Sony

| Tutzii a răspuns:

Pai ar mai fii Fujifilm.winking