| king5151 a întrebat:

La cate grade rezista o pisica? Sau un pui de pisica?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E normal sa plece aiurea, asa fac ele.
Cu adapostul e greu la pisici, daca nu le speli culcusul des, sau nu schimbi cutiile de carton sau ce au ele acolo, nu mai stau.
Incearca sa le pui nailon sau hartie noua din cand in cand, acolo unde ar trebui sa stea.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă te referi la alcool, nu cred că se prea inghesuie

| king5151 explică (pentru sierra1):

N-ai un haz, ai omorat TPU-ul cu raspunsurile astea

| sierra1 a răspuns (pentru king5151):

N-ai logică, ai omorat TPU-ul cu întrebările astea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cate grade de ce?
Daca vrei sa torsionezi o pisica, e impotriva legii. La fel si daca vrei sa o bagi in congelator ori cuptor.
Daca te referi doar la frigul de afara, sa stii ca sub 0 grade pot avea probleme deja, daca nu au adapost decent. Decent insemnand ori o cutie izolata, in care se ghemuiesc si isi pastreaza temperatura corpului, ori acces intr-un subsol sau pod de locuinta, unde temperatura ramane pozitiva.

| king5151 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Da, la frig ma refeream, pai au adapost, dar pleaca de acolo si nu inteleg de ce, ma gandesc ca daca le-ar fi frig ar ramane acolo.

| king5151 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mersi pentru ajutor

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru king5151):

E normal sa plece aiurea, asa fac ele.
Cu adapostul e greu la pisici, daca nu le speli culcusul des, sau nu schimbi cutiile de carton sau ce au ele acolo, nu mai stau.
Incearca sa le pui nailon sau hartie noua din cand in cand, acolo unde ar trebui sa stea.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poti premia unul dintre răspunsurile lui @NoturbinaNoGood.
Sunt cele mai bune, detaliate si corecte.

| king5151 explică (pentru floresdemayo):

Mersi de sfat, faceam asta oricum

Răspuns utilizator avertizat